Portal absolwentów Wydziału BiA Politechniki Śląskiej

Jesteś w niezależnym serwisie internetowym ex-studentów i absolwentów dawnego Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Strona powstała w 2005 roku z inicjatywy absolwentów rocznika dyplomowego 1977 (zwłaszcza grupy DiU - Drogi i Ulice) biorących udział w zjeździe absolwentów z okazji 60-cio lecia istnienia naszego Wydziału. Strona dedykowana jest więc wszystkim studiującym w latach mniej więcej 1971 - 1977 na tymże wydziale. (także tych, którzy studia kończyli i dyplom bronili już po roku 1977). Zapraszamy do zalogowania się także wykładowców, asystentów i znajomym z lat studiów.

Główne cele tego serwisu to:

  • działanie jako skrzynka kontaktowa znajomych z czasów studenckich, wymiana adresów i kontaktów
  • możliwość powspominania sobie starych dobrych lat naszej młodości, studiów, praktyk, obozów itp.
  • integracja i wzajemna koleżeńska pomoc np. w szukaniu pracy, wymianie doświadczeń zawodowych itp.
  • bieżąca informacja o imprezach, zlotach, zjazdach i innych spotkaniach oraz dzielenie się swoimi pasjami i zainteresowaniami

Tylko zarejestrowani użytkownicy mają pełen dostęp do wszystkich modułów (wszystkich informacji) tego portalu internetowego. Każdy zarejestrowany użytkownik tego portalu uzyskuje dodatkowo możliwość samodzielnego aktywnego udziału w jego redagowaniu oraz tworzeniu jego kształtu i charakteru. Po rejestracji masz dostęp do wszystkich materiałów udostępnianych przez innych użytkowników portalu, a także możesz samodzielnie redagować własne artykuły, edytować swoje albumy fotograficzne, pisać recenzje i komentarze do innych artykułów, pobierać udostępniane w portalu pliki, komunikować się bezpośrednio z innymi użytkownikami tego portalu, itd, itd..).

Aby zarejestrować się na użytkownika portalu prześlij swoje dane (imię, nazwisko, lata studiów, data dyplomu, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, aktualną fotografię) na adres administratora portalu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a login i hasło otrzymasz na swój adres e-mail'owy podany przy rejestracji. Rejestrując się jako 'Użytkownik" należy podać swoje nazwisko (Panie podają także swoje nazwisko panieńskie), należy wypełnić także pola opcjonalne. Po pierwszym zalogowaniu masz możliwość uzupełnienia swoich danych osobowych.Zarejestrowani zostaną jedynie byli studenci Wydziału Budownictwa i Architektury (a także wykładowcy, asystenci i znajomi i przyjaciele z lat studenckich, bez względu na to czy studia ukończyli czy też nie). Wszystkie podane przez Was dane osobowe będą wykorzystane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych i nie będą udostępniane poza tym portalem.

Zawiadom znajomych z którymi masz kontakt o istnieniu naszego portalu.